Brand:

ماژول میکروتیک XQ+31LC10D

MikroTik XS+31LC10D | SFP/SFP+/SFP28 Module | 1/10/25Gb/s, SM, 10km, 1310nm

MikroTik XQ+31LC10D ماژول SFP - سرعت پورت: 25 گیگابیت بر ثانیه فاصله انتقال: 4-20 کیلومتر نوع فیبر: SM (Single-Mode) طول موج: 1310 نانومتر

ماژول سیسکو C3850-NM-8-10G

Cisco C3850-NM-8-10G 10 Gigabit Module8 Port Gigabit Ethernet

C3850-NM-8-10G 8x SFP/SFP+ سرعت پورت 10G

ماژول سیسکو C3850-NM-4-10G

Cisco C3850-NM-4-10G 10G Ethernet Network Module

C3850-NM-4-10G 4x Gigabit SFP module سرعت پورت 10G

ماژول سیسکو C3850-NM-4-1G

Cisco C3850-NM-4-1G 4Port Expansion Module 1G Ethernet

C3850-NM-4-1G 4x Gigabit SFP module سرعت پورت 1G

ماژول سیسکو C3850-NM-2-10G

Cisco C3850-NM-2-10G 10G Ethernet Network Module

C3850-NM-2-10G 2x Gigabit SFP module سرعت پورت 10G

ماژول سیسکو C3KX-NM-10G

Cisco C3KX-NM-10G 10 Gigabit Ethernet Network Module

C3KX-NM-10G نوع پورت SFP سرعت پورت 10G

ماژول سیسکو C3KX-NM-1G

Cisco C3KX-NM-1G Module

C3KX-NM-1G سری سیسکو 3560X سری سیسکو 3750X نوع پورت SFP سرعت پورت 10/100/1000

ماژول سیسکو SFP-10G-LR-S

Cisco SFP-10G-LR-S | SFP Module S-Class| 10GBase-LR

SFP-10G-LR-S رابط LC نوع فرم SFP+ نوع کابل SMF مسافت (حداکثر) 10 کیلومتر جزئیات رابط 10GBase LR ابعاد (HxWxD) 1.2 اینچ × 2.75 اینچ. × 4.75 اینچ.

ماژول سیسکو SFP-10G-SR-S

Cisco SFP-10G-SR-S 10GBASE-SR SFP+ Module MMF

SFP-10G-SR-S نوع کانکتور LC نوع فرستنده و گیرنده SFP+ طول موج: 850 نانومتر سرعت انتقال داده: 10 گیگابیت بر ثانیه

ماژول سیسکو GLC-SX-MMD

Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP Module

GLC-SX-MMD نوع کانکتور LC نوع فرستنده و گیرنده SFP

ماژول

ماژول شبکه، یکی از تجهیزات مهم در زمینه شبکه های کامپیوتری است که به کاربران امکان اتصال به شبکه های مختلف را فراهم می کند. این ماژول ها با استفاده از فناوری های پیشرفته و قابلیت های منحصر به فرد خود، به کاربران امکان ارتباط و انتقال داده ها با سرعت بالا و عملکرد قابل اعتماد را می دهند. در ادامه، به معرفی و بررسی ویژگی ها و قابلیت های ماژول شبکه خواهیم پرداخت.

یکی از قابلیت های برجسته ماژول شبکه، سرعت بالای انتقال داده ها است. این ماژول ها با استفاده از فناوری های پیشرفته مانند Gigabit Ethernet و 10 Gigabit Ethernet، قادر به انتقال داده ها با سرعت بالا و بدون تأخیر هستند. این ویژگی بسیار مهم است زیرا در شبکه های پرترافیک و با تعداد کاربران بالا، سرعت انتقال داده ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

همچنین، ماژول شبکه دارای قابلیت های متنوعی برای مدیریت شبکه است. با استفاده از نرم افزار های مدیریتی مرتبط با این ماژول، کاربران قادر خواهند بود تنظیمات شبکه را به دلخواه خود تغییر دهند و بهبود عملکرد شبکه را تجربه کنند. از جمله قابلیت های مدیریتی ماژول شبکه می توان به VLAN (Virtual Local Area Network)، QoS (Quality of Service) و SNMP (Simple Network Management Protocol) اشاره کرد. این قابلیت ها به کاربران امکان می دهند ترافیک شبکه را مدیریت کنند، عملکرد شبکه را بهبود بخشند و امنیت شبکه را تضمین کنند.

امنیت شبکه نیز یکی از ویژگی های مهم ماژول شبکه است. با استفاده از قابلیت های امنیتی مانند WPA/WPA2، MAC Filtering و 802.1X Authentication، این ماژول قادر است شبکه را در برابر حملات امنیتی مختلف محافظت کند و اطلاعات حساس را امن نگه دارد. همچنین، با قابلیت های مدیریت دسترسی به شبکه، کاربران می توانند تنظیمات امنیتی را برای دسترسی به شبکه تعیین کنند و مانع دسترسی غیرمجاز به شبکه شوند.

ماژول شبکه همچنین دارای قابلیت های متنوعی برای افزایش توانایی شبکه است. با قابلیت های مانند PoE (Power over Ethernet) و Link Aggregation، این ماژول قادر است به کاربران امکان افزایش توانایی شبکه را بدهد و بهبود عملکرد شبکه را تجربه کنند. همچنین، با قابلیت های مدیریتی مانند VLAN و STP، کاربران می توانند شبکه را به صورت منظم و بهینه مدیریت کنند و از عملکرد بهتر شبکه بهره ببرند.

در نهایت، ماژول شبکه یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در شبکه های مختلف است. با داشتن قابلیت های بسیاری مانند سرعت بالا، قابلیت مدیریت قوی، امنیت بالا، افزایش توانایی شبکه و همچنین قابلیت های متنوع برای تنظیمات شبکه، این ماژول به کاربران امکان می دهد شبکه های خود را به صورت بهینه و امن مدیریت کنند. با توجه به این ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد ماژول شبکه، می توان گفت که این تجهیز یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در شبکه های مختلف است.